NIKE 7179/271 Bril
Met dit designerstuk bent u briltechnisch gezien elke dag perfect aangekleed. De NIKE 7179 is in 2025 nieuw op de markt gebracht, zodat u met deze bril altijd bij de tijd bent. De NIKE 7179 is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van
Nike collectie van 2024 en 2025 verkrijgbaar.
Deze bril ontleent zijn klassieke karakter aan haar uitgesproken lijnenspel en maken die bril tot een musthave voor
dames. De
Quadraticvorm laat het gezicht door haar rechte zijkanten langer lijken. Het montuur is daarom uitermate geschikt voor een wat ronder gezicht.
Het model is al nabesteld en binnenkort weer op voorraad. Als u nu bestelt, verzekerd u zich ervan dat u een bril koopt voor een gunstige prijs. En zo snel uw product bij ons binnen is, sturen we u de nieuwe
Nike. Nog dezelfde dag. Bij ons in de onlineshop vindt u altijd de laagste prijs. Zo gunstig vindt u de NIKE 7179 niet eens in de uitverkoop.