‌LORIS Zonnebril
Deze zonnebril is het perfecte accessoire aan het strand, op de weg, op kantoor of in de stad. Hij heeft slechts één nadeel: er wordt zeker weten jaloers naar u gekeken. De PO3378S is in 2025 nieuw op de markt gebracht, zodat u met deze bril altijd bij de tijd bent. PO3378S is verkrijgbaar in 51 mm, 53 mm. Met het retourlabel dat we u beschikbaar kunnen stellen, kunt u uw bril altijd kosteloos terugsturen als deze niet past of bevalt.
Het brilmontuur is speciaal voor
powervrouwen ontworpen. Een aantrekkelijk design en de uitgesprokenheid onderstrepen de klassieke chicheid. Deze bril biedt uiteraard ook optimale
UV400-bescherming. Gepolariseerde of „
Polarized" glazen, hier standaard gegeven, zijn gewone glazen ruimschoots gepasseerd. Door de speciale techniek worden irriterende lichtreflexen geminimaliseerd. Daardoor ziet u enorm scherp. Of het nu op straat is of op de piste, niet alleen de kleuren zijn intensiever, ze verhogen ook uw veiligheid.
Ook als deze
Persol op dit moment niet op voorraad is, loont het zich nu toch toe te slaan. Want de prijs is onverslaanbaar. En omdat Edel-Optics een paradijs is voor koopjesjageres, krijgt u ook dit topmodel voor een ongelooflijk gunstige prijs. Wat bij andere onlineshops uitverkoop is, is bij ons eigenlijk gewoon ‘all-day-everyday’ besparen.