EBT 850116/10 Bril
Met dit designerstuk bent u briltechnisch gezien elke dag perfect aangekleed. De EBT 850116 is in 2025 nieuw op de markt gebracht, zodat u met deze bril altijd bij de tijd bent. EBT 850116 is verkrijgbaar in 50 mm, 52 mm. Met het retourlabel dat we u beschikbaar kunnen stellen, kunt u uw bril altijd kosteloos terugsturen als deze niet past of bevalt. De EBT 850116 is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van
TITANFLEX collectie van 2024 en 2025 verkrijgbaar.
Krasvrij en sterk in materiaal en afwerking: deze
herenbril staat voor edel design en zelfbewustzijn. Met het
volle montuur maakt u met dit model onmiskenbaar duidelijk: ik ga er helemaal voor. Het frame van
edelmetaal maakt een ragfijn lijnenspel mogelijk en geeft de bril een buitengewone lichtheid in haar uiterlijk. Metaalbrillen zijn zo goed als onverwoestbaar – robuust, flexibel en corrosiebestendig.
Ook als deze
TITANFLEX op dit moment niet op voorraad is, loont het zich nu toch toe te slaan. Want de prijs is onverslaanbaar. En omdat Edel-Optics een paradijs is voor koopjesjageres, krijgt u ook dit topmodel voor een ongelooflijk gunstige prijs. Wat bij andere onlineshops uitverkoop is, is bij ons eigenlijk gewoon ‘all-day-everyday’ besparen.