CROMARTY/BKOG Bril
Dat een bril een fashionstatement is, weet u als klant van Edel-Optics natuurlijk als geen ander. Met dit sieraad bent u goed op weg en overtuigt u zowel op kantoor als in uw vrije tijd als stijlicoon. De CROMARTY is in 2025 nieuw op de markt gebracht, zodat u met deze bril altijd bij de tijd bent. Bij de CROMARTY kunt u kiezen uit de grootten 56 mm, 58 mm. In geval van twijfel kunt u de bril, als deze niet blijkt te passen, gratis terugsturen. Een andere kleur zou eigenlijk beter bij uw favoriete outfit staan? Check ook de andere stijlen van der CROMARTY in ons assortiment van 2024 en 2025
Etnia Barcelona.
Het montuur is speciaal voor
mannen ontworpen. Met strakke lijnen ontmoet newschool cool hier traditionele kwaliteit. Bij een
vol montuur omsluit het montuur de glazen volledig. Wie uit overtuiging een brillendrager is, kiest alleen bij hoge uitzondering voor een ander model.
Kunststofbrillen, zoals deze, combineren lange levensduur met hoog draagcomfort. De CROMARTY zit zeer aangenaam op de neus en oren.
Het model is al nabesteld en binnenkort weer op voorraad. Als u nu bestelt, verzekerd u zich ervan dat u een bril koopt voor een gunstige prijs. En zo snel uw product bij ons binnen is, sturen we u de nieuwe
Etnia Barcelona. Nog dezelfde dag. En omdat Edel-Optics een paradijs is voor koopjesjageres, krijgt u ook dit topmodel voor een ongelooflijk gunstige prijs. Wat bij andere onlineshops uitverkoop is, is bij ons eigenlijk gewoon ‘all-day-everyday’ besparen.